LED osvětlení znamená úsporu pro obec

CO MŮŽE INVESTICE DO LED OSVĚTLENÍ SINCLAIR PŘINÉST VAŠÍ OBCI?

Úspora pro obec

Výměna výbojkového osvětlení za LED svítidla SINCLAIR se okamžitě projeví na snížení nákladů za elektrickou energii spotřebovanou na veřejné osvětlení. V případě LED bude obec dále šetřit také na údržbě, která je u těchto svítidel díky jejich provedení i dlouhé životnosti minimální. Ve výsledku lze s výměnou běžných sodíkových svítidel za LED ušetřit až 50 % výdajů za elektrickou energii.

Komfort a bezpečnost

Oproti žluté až oranžové barvě světla produkovaného klasickými svítidly veřejného osvětlení má světlo LED svítidel SINCLAIR barvu bílou (o teplotě chromatičnosti 5 500 K). Bílé světlo se obecně považuje za vhodnější, protože umožňuje přesnější vidění a tím pádem i rychlejší reakce řidičů na případný pohyb na vozovce i v jejím okolí, chodci zase v bílém světle snáze sledují svou cestu a vyhýbají se případným překážkám. Lidé jej také ve srovnání se žlutým světlem pouličních svítidel vnímají jako přirozenější, jelikož má blíže k dennímu světlu. Světlo pouličního LED osvětlení SINCLAIR je navíc distribuováno asymetricky, což zajišťuje maximální osvětlení komunikací a chodníků, zatímco okolí není zbytečně kontaminováno nežádoucím jasem (svítidla např. nesvítí do oken domů v okolí). Většímu pohodlí přispívá i okamžitý náběh na plný výkon a tichý provoz.

Šetrnost k životnímu prostředí

LED svítidla SINCLAIR neobsahují látky zatěžující životní prostředí jako rtuť, olovo, fosfor nebo kadmium, nevyzařují škodlivé ultrafialové záření, minimalizují světelné znečištění a rozhodnete-li se pro ně, přispějete také ke snížení emisí CO2. Pokud jde o šetrnost k životnímu prostředí, LED je nekompromisně tou nejlepší volbou.

Vzhled a kvalita

Bílá barva světla a moderní design, který pouliční LED svítidla SINCLAIR na první pohled odlišuje od korpulentních klasických výbojkových svítidel, Vaši obec zkrášlí a zlepší život jejích obyvatel i po estetické stránce. Svítidla SINCLAIR jsou vyrobena z kvalitních materiálů zaručujících maximální odolnost vůči vlhkosti, různým nečistotám i mechanickému poškození, spolehlivě je řešeno i chlazení a samočištění zdroje.

Porovnat produkty: 0