LED veřejné osvětlení

VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ VE ZNAMENÍ LED

Mnoho obcí a měst se v brzké době nevyhne obnově veřejného osvětlení. Podle SRVO (Společnosti pro rozvoj veřejného osvětlení) je v České republice 40 % svítidel nevyhovujících a 50 % brzy dosáhne hranice své životnosti. Tyto problémy se týkají především menších měst a obcí s počtem obyvatel do 20 000. S nevyhnutelnou obnovou se nabízí možnost investice do nového osvětlení na bázi LED, které má oproti klasickým svítidlům pro vysokotlaké sodíkové výbojky řadu výhod. Tyto informace by moderně smýšlejícím a zodpovědným zástupcům obcí neměly uniknout. Provoz i údržba klasických svítidel pro vysokotlaké sodíkové výbojky je pro obec velmi nákladná a tradičně představuje poměrně velkou položku na seznamu obecních výdajů.

S výměnou klasického osvětlení za LED svítidla lze dosáhnout výrazné úspory na spotřebované elektrické energii a vedle toho ušetřit nezanedbatelné částky i na údržbě, která je u LED svítidel díky samočisticímu systému a vysokému krytí minimální. Díky těmto úsporám je návratnost prvotních investic do nákupu nového LED osvětlení poměrně rychlá.

Přednosti LED svítidel však s úsporami nekončí. Představují také to nejlepší řešení, co se týče šetrnosti k životnímu prostředí. Rozhodnete-li se pro LED, vyšlete svému okolí signál, že vaše obec smýšlí nejen energeticky úsporně, ale i ekologicky. Kromě toho můžete obci dodat moderní, pokrokový vzhled a stát se průkopníkem technologie, která bezesporu znamená osvětlení budoucnosti.

Nabídka pouličního LED osvětlení SINCLAIR

LED svítidla SINCLAIR určená k pouličnímu osvětlení nabízíme v několika variantách výkonu a spotřeby. Lze je instalovat na nové i stávající sloupy. Všechna obsahují kvalitní LED čipy předních světových výrobců a vyznačují se vysokou světelnou účinností přes 100 lm/W, což je řadí mezi nejvýkonnější svítidla tohoto typu na trhu. Díky použitému materiálu a vynikajícímu systému chlazení dosahují více než dvojnásobku životnosti běžných svítidel. Samozřejmostí je certifikace v souladu s normami EU, která zaručuje maximální bezpečnost a spolehlivost výrobku.

Porovnat produkty: 0